Kedves Gyerekek!
Gyermeknap alkalmából sok szeretettel köszöntünk Titeket!
Sok nevetést, vidámságot és felejthetetlen élményeket kívánunk Nektek!
Őrizzétek meg kíváncsiságotokat és mosolyotokat, mert ezek teszik igazán szebbé az iskolai mindennapokat!
