Alsó tagozatosaink Poroszlóra kirándultak az Ökocentrumba
A sok látnivaló mellett a szórakozásra is jutott idő.
Köszönet a kísérőknek!
A sok látnivaló mellett a szórakozásra is jutott idő.
Köszönet a kísérőknek!
Az 5. és 6. osztályosok tanulmányi kirándulásuk alkalmával Egerbe látogattak, ahol a vár védőinek nyomdokaiba léptek, valamint betekintést nyertek a régmúlt hétköznapjaiba.
Köszönet Cservák Katalin osztályfőnöknek és Ildikó néninek!
Az utolsó közös programok egyike a mozidélután volt, közben pedig a saját készítésű csemegéjüket fogyasztották.
Köszönet Szőlősiné Tóth Zsuzsanna osztályfőnöknek!
Kedves Gyerekek!
Gyermeknap alkalmából sok szeretettel köszöntünk Titeket!
Sok nevetést, vidámságot és felejthetetlen élményeket kívánunk Nektek!
Őrizzétek meg kíváncsiságotokat és mosolyotokat, mert ezek teszik igazán szebbé az iskolai mindennapokat!
Iskolánk 4. osztályos tanulói Miskolcon jártak, ahol kipróbálták az avasi játszóteret, és gyönyörködtek a város látképében az Avasi kilátóból.
Köszönet Szőlősiné Tóth Zsuzsanna osztályfőnöknek!
Kirakták a periódusos rendszert 3D-s puzzle formájában, és különböző tárgyakat vizsgáltak meg mikroszkóppal. A hangot adó cső is tetszett a gyerekeknek. Köszönjük az érdekes előadást Dr. Szabó Gábornak, az Anyag- és Vegyészmérnöki kar tudományos főmunkatársának.
Az emberré válás nagyon lassú, de érdekes folyamatával ismerkedtek meg.
Köszönet Cservák Katalin osztályfőnöknek!
Elérkeztünk az egészségfejlesztési ismeretek átadásának utolsó alkalmához, melyet a Népegészségügyi Főosztály munkatársa tartott.
Alsósoknak az egészséges táplálkozás, a 7-8.osztályosoknak a testedzés, testedzésfüggőség volt a téma.