KÖZLEMÉNY a 2017/2018. tanév első évfolyamára történő általános iskolai beiratkozás rendjéről


Tájékoztatjuk a Kedves Szülőket, hogy a 2017/2018-as tanévben tankötelessé váló első osztályos tanulók beiratkozására a Bükkaranyosi Általános Iskolában ( 3554 Bükkaranyos, Rákóczi Ferenc u. 23. sz.) az alábbi időpontban kerül sor:

2017. április 20. (csütörtök) 8:00 – 19:00 óra között
2017. április 21. (péntek) 8:00 – 18:00 óra között

A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok:

  • óvodai szakvélemény
  • a gyermek nevére kiállított lakcímkártya
  • a gyermek TAJ kártyája
  • vizsgálati eredmény (Nevelési Tanácsadó Intézet vagy Szakértői Bizottság)
  • Adatlap (Okmányirodából)
  • a helyszínen nyilatkozni kell a szülő felügyeleti jogáról ( ha csak az egyik szülő jogosult, dokumentummal kell igazolni, gyám stb.)
  • születési anyakönyvi kivonat bemutatása.
  • szülő/gondviselő személyi igazolványa, lakcímkártyája

Felhívom a figyelmet, hogy az Etika/Hit- és erkölcstan oktatásra vonatkozó nyilatkozatot a beiratkozáskor meg kell tennie a szülőnek.

Ha nem a körzeti iskolába kívánja beíratni gyermekét, akkor először a kiválasztott iskolába kell elmenni, ahol a befogadó iskola kibocsát egy befogadó nyilatkozatot. Ezzel a nyilatkozattal kell elmenni a körzeti iskolába, ahol be kell jelenteni, hogy melyik iskolába távozik a gyermek. A két iskola felkeresésére a beiratkozási napon kell sort keríteni.


Kapcsolódó dokumentum:

Kapcsolódó dokumentumok