Eredmények


Verseny és sporteredményeink:

2023-2024-es tanév

 

  • Tóth Simon, Boros József és Lakatos Félix Gergő bekerült a Baross Gábor Üzleti és Közlekedési Technikum által szervezett angol nyelvi verseny második fordulójába, ahol jó teljesítményüket emléklappal jutalmazták.
    (https://bukkaranyosiskola.hu/gratulalunk-6/)

 

 

 

 

 

  • Sajóvámos Gergely Éva rajzpályázat: Zay Kinga Márta és Záborszki Csaba különdíjat kapott, Földesi-Nagy Panka 1. helyezést, Ruha Réka 4. helyezést ért el.
    (https://bukkaranyosiskola.hu/gratulalunk-15)

 

 

 

  • Nyékládházán került megrendezésre a Diákolimpia körzeti selejtezője, ahol ezek az eredmények születtek:

    Nyékládháza – Bükkaranyos 6-2

    Bükkaranyos – Emőd 4-1

    Ezzel az eredménnyel a körzeti döntőbe került a Bükkaranyosi Általános Iskola.
    (https://bukkaranyosiskola.hu/diakolimmpia/)

 

  • Mindent a macskákról országos projektverseny!
    – Lányok csapata 17. helyezést ért el.
             – Földesi Nagy Panka , Ducza Zsejke , Lakatos Regina

    – Fiúk csapata 21. helyezést ért el.
            – Kótai Gergő Rikárdó , Szabó Gergő , Zay Bálint

 

  • Tudásbajnokság I. félévében elért eredmények:
       – Juhász Tibor Noel  2. osztályos tanuló: Matematika tantárgyból ARANY fokozatot ért el.
       – Földesi – Nagy Panka  4. osztályos tanuló Környezetismeret tantárgyból ARANY fokozatot ért el.
       – Bányi Döme László  2. osztályos tanuló Matematika tantárgyból ARANY fokozatot ért el.
       – Kótai Stefán Szantiágó  2. osztályos tanuló Matematika tantárgyból EZÜST fokozatot ért el.

 

  • Sziporka Országos Matematika Versenyen elért eredmények:
      – Kótai Stefán Szantiágó: 105 pontból 55 pontot szerzett, ezzel 59.helyezést ért el!
      – Juhász Tibor Noel: 105 pontból 65 pontot szerzett, ezzel 50.helyezést ért el!
      – Bányi Döme László: 105 pontból 77 pontot szerzett, ezzel 41.helyezést ért el!
      – Zay Kinga Márta: 105 pontból 85 pontot szerzett, ezzel 33.helyezést ért el!

 

 

  • Területi angol nyelvű szavalóverseny:
    A területi angol nyelvű szavalóversenyen iskolánkat Zay Bálint 4.osztályos tanuló képviselte, aki sikeresen szerepelt.
    Felkészítő:Sztankainé Kőrössy Rita
     
     
  • Diákolimpia I. helyezés:
    Diákolimpia kis iskolák körzeti döntő 1.helyezés
    Eredmények : Sajóhidvég-Bükkaranyos 2-3;Bükkaranyos -Sajóvámos3-1;
    Bükkaranyos -Kisgyőr 3-1;Aszaló-Bükkaranyos 1-4;
    Megyei döntő májusban !

 

 

  • Aprók szava:
    Aprók szava mesemondó verseny Kisgyőr
    Eredmények: Egyed Milán 1.o. Ezüst
    Záborszki Csaba 1.o. Bronz
    Felkészítő: Horváthné Szabó Csilla
    Bari Elena Dzsenna 2.o. Bronz
    Zay Kinga Márta 2.o. Bronz
    Felkészítő: Szőlősiné Tóth Zsuzsanna
    Gratulálunk!
     

 

 

  • Regionális szövegértési verseny 6.hely
                  Bari Adrienn Ketrin 5.o.
                  Felkészítő: Dallos Petra
                  Gratulálunk! 
 
 
 
  • Nagy büszkeségünk Zay Kinga Márta 2.o. tanuló, aki a Tudásbajnokság vármegyei döntőjén környezetismeret tantárgyból 1.helyezést ért el. Következik az országos döntő!

            

 

 

 

 

 

  • Medvematek
    Budapesten rendezték meg a MedveMatek országos döntőjét, ahol a negyedikesek csapata képviselte iskolánkat.
    Versenyzők: Földesi-Nagy Panka, Szabó Gergő, Zay Bálint
    Felkészítő: Szabó Éva Lilla

 

  • Kis Zsenik
    A Kis Zsenik Országos Versenyén Egyed Ármin 3. helyezést ért el. Gratulálunk!
  • Matific Olimpia
    A Matific Olimpia elnevezésű internetes matematika versenyen iskolánk 1. ès 2. osztályos tanulói rubin fokozatot értek el. Gratulálunk!

  • Rajzverseny
    Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola által kiírt Szinyei után szabadon című rajz- versenyen I.helyezést ért el Szabó Gergő. Felkészítő tanár: Szabó Éva Lilla Gratulálunk!

  • Tudásbajnokság
    Zay Kinga a Szegeden megrendezett országos döntőjén vett részt környezetismeret tantárgyból , és vármegyei első helyezett lett. Gratulálunk!

  • “Szinyei után szabadon” című rajzverseny

    Szirmabesenyőn a Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola által megrendezett “Szinyei után szabadon” című rajzversenyen iskolánkat öt ügyes kezű tanuló képviselte:
  • 4.osztályból Földesi-Nagy Panka, Szabó Gergő
  • 5.osztályból Bari Adrienn Ketrin
  • 6.osztályból Lakatos Lilla Amanda
  • 8.osztályból Ónodi Laura

    A téma “Utazás az ismeretlenbe” volt, melyet saját érdeklődésüknek megfelelően aprólékosan és színgazdagon dolgoztak ki.
    Gratulálunk nekik!

  • Labdarúgás Megyei Döntő Lányok:
    Encsen került megrendezésre a labdarúgás Megyei Döntője, amelyikben a bükkaranyosi lány csapat bronz érmet szerzett.