Nap szerinti archívum: 2019.11.08

Márton nap

2019. november 8-án tartottuk a harmadik alkalommal megrendezett Márton-napi lámpás felvonulást. A korábbi évekkel ellentétben, idén az eső miatt, az iskolások műsora nem a kőszínpadon, hanem a Népházban volt, azonban a felvonulás idejére ránk mosolyogtak az égiek, így vidám énekszóval és égő mécseseinkkel sétálhattunk végig Bükkaranyos főutcáján. Az orvosi rendelőnél az Önkormányzat dolgozói forró teával és pogácsával vártak minket.

Pályaválasztási tájékoztató

Intézményünkben a 7-8. osztályos tanulóknak pályaválasztási tájékoztatót tartott a Munkaügyi Központ egyik dolgozója a középfokú beiskolázás lehetőségeiről. Felhívta a gyerekek figyelmét arra, hogy mennyire fontos a tanulás, hiszen ha egy jó szakma a zsebükben van sokkal jobbak a munkavállalás lehetőségei.

osztályfőnök