Véleményező nevelőtestületi és alkalmazotti értekezlet eredménye

A Bükkaranyosi Általános Iskola intézményvezetőjének megbízása lejárt. Az Emberi Erőforrások Minisztere pályázatot hirdetett a magasabb vezetői munkakör betöltésére. A kiírt határidőre 2 pályázat érkezett, Ruska Attiláné és Liptákné Gál Erika részéről.
A 2017. 12. 04-én megtartott Nevelőtestületi és Alkalmazotti véleményező értekezlet a következő eredménnyel zárult.

Nevelőtestületi szavazás eredménye:

Szavazott: 8 fő

Ruska Attiláné személyét 8 fő támogatta, 0 fő nem támogatta, 0 érvénytelen szavazat
Liptákné Gál Erika személyét 8 fő nem támogatta, 0 fő támogatta, 0 érvénytelen szavazat

Alkalmazotti értekezlet szavazásának eredménye:

Szavazott: 11 fő

Ruska Attiláné személyét 11 fő támogatta, 0 fő nem támogatta, 0 érvénytelen szavazat
Liptákné Gál Erika személyét 11 fő nem támogatta, 0 fő támogatta, 0 érvénytelen szavazat

A pályázatokkal kapcsolatos véleményükben az Intézményi Tanács, Szülői Munkaközösség, Diákönkormányzat, Nevelőtestület maximálisan támogatta Ruska Attilánét.
Liptákné Gál Erikát sem személyében, sem a pályázatában nem támogatták.