Sportnap

2019. február 28-án sportnapot rendeztünk iskolánkban. A program három részből állt, így tanulóink három csoportot alkottak, s minden csoport megmérettetett minden játékos feladatban, mozgásban. Az első helyszínen a gyerekek egy igazi, kemény és izzasztó aerobic órán vehettek részt. Mindannyian igyekeztek együtt mozogni a zene ritmusára az oktatóval. A második helyszín váltó- és sorversenyeknek adott otthont. Padon futásból, zsámolyon szökdelésből, labdavezetésből labdapattogtatásból mutatták be tehetségüket gyermekeink. A 3. helyszín igazi különlegességeket tartogatott, egyensúlyozás minden körülmények között. A foglalkozáson a játék és a mozgás öröme volt a lényeg, mindenki elégedetten és jóleső fáradtsággal távozott.