Mikulásbuli

2018. december 05-én délután a 7-8. osztályos tanulók „Mikulás partit” rendeztek. Már hetekkel előtte kihúzták annak a nevét, akinek ajándékot fognak készíteni vagy venni. Nagy izgalommal várták, vajon kitől fognak ajándékot kapni. A partira finom süteményeket, üdítőket is hoztak. Az ajándékozás után tánc, bulizás következett. A tanulók jól érezték magukat,kicsit kikapcsolódtak, elfelejtették a tanulás nehézségeit.

2018.12.06-án az első, a harmadik, az ötödik és a hatodik osztályok Mikulásbulit tartottak. A sok móka és kacagás mellett voltak ügyességi játékok és táncverseny is, ahol egyénileg, párban és csoportosan is összemérhették a tudásukat a résztvevők. Egy igazán kellemes délutánt töltöttük együtt, ahol a jókedvé volt a főszerep.

Kiss Márton