Versenyeredmények
2015/2016 tanév
Feltöltés alatt…
2014/2015 tanév
- Országos Táblajáték verseny (Hejőkeresztúr) – Ruha Dominik – 6. helyezés
- Aprók szava mesemondó verseny (Kisgyőr)- Ványi Sarolta Lilla – 1. helyezés
- Nyelvtan helyesírás verseny (Onga) – Galuska Brigitta – 3. helyezés
- Városi és kistérségi Általános Iskolai rajzverseny – Vizi Boglárka – 3. helyezés
- II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Könyvtár megyei rajzpályázat – Bari Dorina – 4. helyezés
- II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Könyvtár megyei rajzpályázat – Vizi Boglárka – 1. helyezés
- Bendegúz Tudásbajnokság /országos/ – Üveges-Novella Ákos Boldizsár – Kiváló arany fokozat
- Gergely Éva rajzpályázat (Sajóvámos) – Topai Nelli – 2. helyezés
- Gergely Éva rajzpályázat (Sajóvámos) – Fábián Fruzsina – 2. helyezés
- Gergely Éva rajzpályázat (Sajóvámos) – Bari Dorina – 2. helyezés
- Gergely Éva rajzpályázat (Sajóvámos) – Vizi Boglárka – 2. helyezés
- Gergely Éva rajzpályázat (Sajóvámos) – Tóth Kevin – Különdíj
2013/2014 tanév
- Országos Táblajáték verseny (Hejőkeresztúr)- Ruha Vanessza – 11. helyezés
- Aprók szava mesemondó verseny (Kisgyőr) – Galuska Bianka – Különdíj
- Gergely Éva rajzpályázat (Sajóvámos) – Lakatos Kristóf – 2. helyezés
- Gergely Éva rajzpályázat (Sajóvámos) -Bari Dorina – 3. helyezés
- Gergely Éva rajzpályázat (Sajóvámos) -Rási Angyalka – Különdíj
2012/2013 tanév
- Aprók szava mesemondóverseny – Galuska Brigitta – 3. helyezés
- Nyelvtan helyesírási verseny – Vizi Boglárka – 3. helyezés
- Országos Táblajáték verseny – Ruha Dominik – 9. helyezés
- Magyar Vöröskereszt Tányérfestő pályázat – Vizi Boglárka – 2. helyezés
- Magyar Vöröskereszt Tányérfestő pályázat – Bari Dorina – 3. helyezés
- Aranyforrás Egyesület rajzpályázata (2. korcsoport) – Tóth Kevin – 1. helyezés
- Aranyforrás Egyesület rajzpályázata (2. korcsoport) -Veres Míra – 2. helyezés
- Aranyforrás Egyesület rajzpályázata (2. korcsoport) -Hamvas Bendegúz – 3. helyezés
- Aranyforrás Egyesület rajzpályázata (3. korcsoport) -Vizi Boglárka – 1. helyezés
- Aranyforrás Egyesület rajzpályázata (3. korcsoport) -Bari Dorina – 2. helyezés
- Aranyforrás Egyesület rajzpályázata (2. korcsoport) -Pásztor Boglárka – 3. helyezés
2011/2012 tanév
- Aprók szava mesemondóverseny – Galuska Brigitta – 3. helyezés
- Országos Táblajáték verseny – Kótai Ádám – 10. helyezés
- Ongai Helyesírás verseny – Vizi Boglárka – 3. helyezés
- Herman Ottó Múzeum rajzverseny – Lakatos Máté – 3. helyezés
Sporteredmények
2015/2016 tanév
Feltöltés alatt…
2014/2015 tanév
- Bükk-kupa (Tibolddaróc)
- 30m futás – Lakatos Vanessza – 3. helyezés
- 50m futás – Rózsa Márió – 2. helyezés
2013/2014 tanév
- Bükk-kupa (Bükkábrány)
- 300m futás – Rózsa Márió – 1. helyezés
- 60m futás – Rózsa Márió – 2. helyezés
2012/2013 tanév
- Bükk-kupa (Kisgyőr)
- Távolugrás – Bari Dorina – 3. helyezés