ELSŐ OSZTÁLYOSOK BEIRATKOZÁSA

Értesítjük az érintett szülőket a 2019/2020. tanév első évfolyamára történő tanköteles tanulók általános iskolai beiratkozásának időpontjáról.

A Bükkaranyosi Általános Iskolában
(3554 Bükkaranyos, Rákóczi Ferenc u. 23.)

az alábbi időpontban kerül sor:

2019. április 11. (csütörtök) 8:00 – 19:00 óra között
2019. április 12. (péntek) 8:00 – 18:00 óra között

A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok:

• óvodai szakvélemény
  • a gyermek nevére kiállított lakcímkártya
  • a gyermek TAJ kártyája
  • vizsgálati eredmény (Nevelési Tanácsadó Intézet vagy Szakértői Bizottság)
  • Adatlap (Okmányirodából)
  • a helyszínen nyilatkozni kell a szülő felügyeleti jogáról (ha csak az egyik szülő jogosult, dokumentummal kell igazolni, gyám stb.)
  • születési anyakönyvi kivonat bemutatása.
  • szülő/gondviselő személyi igazolványa, lakcímkártyája

Felhívom a figyelmet, hogy az Etika/Hit- és erkölcstan oktatásra vonatkozó nyilatkozatot a beiratkozáskor meg kell tennie a szülőnek.

Intézményünkben a Hit- és erkölcstan oktatását a Magyar Katolikus Egyház és a Magyarországi Református Egyház végzi.

Ha nem a körzeti iskolába kívánja beíratni gyermekét, akkor először a kiválasztott iskolába kell elmenni, ahol a befogadó iskola kibocsát egy befogadó nyilatkozatot. Ezzel a nyilatkozattal kell elmenni a körzeti iskolába, ahol be kell jelenteni, hogy melyik iskolába távozik a gyermek. A két iskola felkeresésére a beiratkozási napon kell sort keríteni.

Tisztelettel:

Ruska Attiláné