Nap szerinti archívum: 2019.10.04

Műszaki Pályaválasztási Fesztivál

Nyolcadikos tanulóink műszaki pályaválasztási kiállításon vettek részt a Miskolci Egyetem Sportcsarnokában. A kiállításon a műszaki szakközépiskolák mutatkoztak be. A tanulók nagy érdeklődéssel próbáltak ki minden lehetséges dolgot. Robotokkal ismerkedhettek, fúrtak-faragtak, sok érdekes eszközt megismertek. Szívesen töltöttek ki teszteket, hiszen ezért kisebb ajándékokat, noteszt, tollat, sorkiemelőt kaphattak. A rendezvényen való részvétel elősegítette, hogy a középiskolákat, egyes szakmákat jobban megismerjék tanulóink.

osztályfőnök

Október 6-ra emlékeztünk

2019. október 4-én emlékeztünk meg az iskolában az 1848-49-es szabadságharc vértanú halált halt hőseiről, más néven az aradi 13-ról. A megemlékező műsort az 5.-6. osztály szervezte és adta elő, méltóképpen felidézve a magyar történelem e szomorú, ám egyszersmind felemelő, dicső eseményét.