Nap szerinti archívum: 2019.05.31

Gyereknap

2019. május 31-én került sor a gyermeknapi programok megvalósítására. A tornacsarnokban felállított ugrálóvár mellett volt íjászverseny és buzogányos párbaj, nyereményekért pedig egy 5 próbából álló akadálypályát lehetett teljesíteni. Az iskola parkolójában vattacukrot kaptak a gyerekek az önkormányzat jóvoltából. A délután csúcspontja a program sztárfellépője Tolvai Reni volt, aki műsora alatt elvarázsolta közönséget, a gyerekek felszabadultan énekeltek és táncoltak körülötte.

“Zölden Jobb!”

2019. május 31-én iskolánk is csatlakozott a “Zölden Jobb!” mozgalomhoz, mely bezöldítette az internetet a környezetvédelem jegyében. A részvételnek fontossága, hogy minél több fiatal figyelmét hívja fel a környezetvédelemre, ezen belül a szelektív hulladékgyűjtés fontosságára.