Nap szerinti archívum: 2017.04.25

Könyvtármozi

A település könyvtárába látogattak kedden délelőtt az általános iskolások. A Könyvtármozi program keretében a Magyar Népmesék sorozatból a Kőszívű ember című népmesét nézhették meg a gyerekek.
A mese után Gáspárné Balázsi Andrea gyermekkönyvtáros vezetésével papírbábok segítségével újra átélhették a történetet. Ezután a népmese tárgykörében interaktív foglalkozás következett. Megismerkedhettek a szoliter társasjátékkal majd észpörgető kvízjátékot játszottak.
Az esemény zárásaként villám kézműves foglalkozáson egy apró ajándékot készítettek az iskolások, amit magukkal is vihettek.

Népdaléneklési versenyen voltunk.

A Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskolában rendezték meg a Népdaléneklési versenyt, melyen iskolánkat Bari Fiorella 3. osztályos tanuló képviselte. Szerepléséért emléklapban részesült.

Gratulálunk tanulónknak és felkészítő tanárának, Rasztóczky Emesének!